Değerli katılımcılarımız, ziyaretçilerimiz ve paydaşlarımız,

Mevcut seyahat kısıtlamalarının bir sonucu olarak, detaylı bir değerlendirmeden sonra, 8-11 Ekim 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan Istanbul Jewelry Show Ekim Fuarı için yeni bir tarih belirlemeye karar verdik. Fuarımız 7-10 Ekim 2021’de CNR Expo, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Tahmin edebileceğiniz gibi bu kararı vermek son derece zordu, ancak sektörle ve paydaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz yakın görüşmeler neticesinde, fuarımız için belirlediğimiz ve haklı olarak sizlerin de beklediğiniz yüksek standartlarda bir fuarı gerçekleştiremeyeceğimizi düşünüyoruz. Informa, tüm etkinliklerinin güvenli olması için tasarladığı bir dizi standardı kullanarak fuarlarını başarılı bir şekilde yürütürken, uluslararası seyahat konusundaki belirsizlikler göz önüne alındığında, Ekim fuarının önümüzdeki yıl düzenlenmesinin en doğru karar olduğuna inanıyoruz.

Bu zor zamanlarda sektöre destek olmak amacıyla, tüm paydaşları bir araya getirmeye kararlıyız ve şimdiden bir sonr犀利士
aki etkinliğimiz olan Istanbul Jewelry Show Mart Fuarını planladığımız şekilde 25-28 Mart 2021 tarihlerinde gerçekleştirmek için çalışmalarımıza başlıyoruz.

Saygılarımızla,
Istanbul Jewelry Show Ekibi

Nrt Teknik