Nrt Teknik Makine ve Kuyumculuk San. Tic. Ltd. Şti. 2012 yılında kurulmuş ve kurulduğundan bugüne kadar sahip olduğu bilgi birikimi ve ekonomik gücünü birleştirerek kuyumculuk sektörüne özel makineler üretmektedir. Mühendis ve teknisyen arkadaşlarımızdan oluşan ekibimizle İstanbul Bayrampaşadaki ofisimizde satış ve satış sonrası teknik hizmetler konularında hizmet vermekteyiz.

Profesyonelliği, kalite ve güvenilirliği benimseyen firmamız, eğitim programları, uygun fiyat politikaları ve kampanyalarıyla tüketicisini destekleyerek zamanında teslimat ve satış sonrası destek ilkesiyle kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Kuruluşundan bu yana teknolojinin güçlü bir takipçisi olan ve makine imalatıyla teknoloji üretimine direkt katkıda bulunan firmamız, sektörün yurt dışına açılmasında da büyük rol oynamaktadır.

Vizyonumuz: Sürekli gelişim sağlayarak sektördeki liderliğimizi devam ettirmek ve pazar payımızı artırmayı sürdürmek.

Misyonumuz: Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle bir bütün olarak takım ruhu içinde çalışmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve sürdürülebilir bir büyüme ile sektörünün lideri olarak başarımızı devam ettirmektir.