Değerli katılımcılarımız ziyaretçilerimiz ve paydaşlarımız,

18-21 Haziran 2020 tarihleri ​​arasında CNR Expo, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenmesi planlanan Istanbul Jewelry Show Mart fuarını, 25-28 Mart 2021 tarihine erteleme kararı aldığımızı bildirmek isteriz.

COVID-19 virüsü ile ilgili yaşanan son küresel gelişmeler ışığında, Istanbul Jewelry Show Fuarına katılacak olan katılımcılarımız, ziyaretçilerimiz, çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızın sağlığı ve güvenliği her zaman birinci önceliğimizdir.

Bu nedenle sektör paydaşlarıyla detaylı şekilde istişare edildikten ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı’nın 20 Nisan 2020 tarihinde yayınladığı resmi genelgesinde belirtildiği üzere; 1 Temmuz tarihine kadar olan tüm fuarların ertelenmesi bilgisinden sonra, Istanbul Jewelry Show Mart Fuarımızın 25-28 Mart 2021 tarihine ertelenmesine karar verilmiştir.

Istanbul Jewelry Show Ekim fuarı planlandığı şekilde 8-11 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Daha fazla bilgi web sitemizde ve resmi iletişim kanallarımızda yakın zamanda duyurulacaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün rehberliğini izliyor ve önerilerini uyguluyoruz. Aynı zamanda tüm ilgili makamlarla doğrudan irtibat kurmaya devam ediyoruz. Sizleri her türlü gelişmeden haberdar edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Verilmiş olan bu kararın toplumumuz ve sektörümüzün yararına olacağını anlayacağınıza inanıyor ve değişikliklerin yol açtığı rahatsızlıklardan dolayı özür diliyoruz.

Herhangi bir sorunuz için doğrudan Istanbul Jewelry Show ekibi ile iletişim kurabilirsiniz.

Sizleri 8-11 Ekim 2020’de Istanbul Jewelry Show Ekim fuarında ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

Saygılarımızla,
​​Istanbul Jewelry Show Ekibi