[fusion_bu犀利士
ilder_row]

Krom hediye ve ödül sektörün de sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Bu yüzden oldukça çok markalama yapılan bir malzemedir. Fiber lazer teknolojisi krom markalamada kullanılabilecek en uygun tercihtir.

Fiber lazer ile markalanmış krom un en büyük avantajları; net berrak ve uzun ömürlü olmasıdır. Fiber lazer ile markalama genel olarak diğer markalama yöntemlerinden daha derin bir sonuç verir. Bu derin sonuç ürünün daha dayanıklı ve ömürlü olacağını gösterir.

Bunlara rağmen fiber lazer ile krom markalama işin ömrü değil genel olarak şık görünümü nedeniyle tercih edilmektedir. Fiber lazer ile yapılmış bir krom markalama örneği daha önce bahsettiğimiz gibi berrak, net ve çok klas bir sonuç verecektir. Krom genelde estetik olarak güzel durması gereken ürünlerde kullanılır. Bu yüzden fiber lazer ile yapılan markalamanın da estetik olması istenir.

Biz krom markalamak için fiber lazer teknolojisini öneriyoruz.

Yüzeysel krom markalamak için hız değerlerinin yüksek; güç değerinin düşük tutulması gerekir. Kazıma yöntemi uygulanan krom için ise düşük hız ve yüksek güç değerleri uygun olacaktır.

[/fusion_builder_row]